O energetických upírech a další práci s energií

Date:

Nemám na to energii, říkáme, když se cítíme být skutečně vyčerpaní a nechce se nám pustit do zadaného úkolu. Může za tím jednoduše být nejen fyzická, ale i psychická únava.

Konvenčně přijímané vysvětlení však některé jednotlivce jednoduše neuspokojuje. A domnívají se tak, že „záškodníkem“ schopným odčerpávat nám energii umí být i někteří lidé. Ty pak označují za tzv. energetické upíry.

Tento názor vychází z teorie, že lidé jsou po stránce energetické navzájem propojeni. Mohou si tedy energii navzájem dodávat, ale i právě ubírat. Upír pak provozuje to druhé. A za nejvíce škodlivou „variantu“ energetického upíra pak považujeme osobu, která tak činí s rozmyslem a zcela cíleně.

Zcela zbavit se takových lidí nelze, nicméně je možné jim stanovit hranice a nepustit si je do své emocionální blízkosti. Zajímá vás, jak lze dále pracovat s energií? Přečtěte si náš text.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo drahých kamenech? Podívejte se na náš blog. Můžete si zde například přečíst o různých variantách achátu nebo o vlastnostech hematitu.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Srovnání cen potravin 2018-2022: Česko & Estonsko

Inflace v roce 2022 překonala všechny rekordy téměř po...

Víte, kde v Novém Boru najdete erudovaného, spolehlivého a zkušeného právníka?

Je mnoho situací, v nichž můžeme potřebovat právní pomoc. Ať...

Nejčastější vady zboží a co můžete při reklamaci požadovat

Pokud vám doručí nevyhovující zboží anebo si sami takovou...

O energetických upírech a další práci s energií

Nemám na to energii, říkáme, když se cítíme být...